BURSA MUSTAFAKEMALPAŞA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ MUSTAFA EFE'NİN YENİ EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI MESAJI

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ MUSTAFA EFE'NİN YENİ EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI MESAJI

Değerli idareci ve öğretmen arkadaşlarım,

Sevgili öğrenciler,

Kıymetli veliler.

Uzun bir yaz tatilinin ardından yeni bir heyecan ve azimle 2019-2020 Eğitim-Öğretim yılına başlamış bulunuyoruz.  İlçemizde 17000 öğrencimize 1041 öğretmen ve idareci ile eğitim öğretim hizmeti veriyoruz.

Eğitimin en önemli unsuru öğretmendir. Bu zorlu süreçte siz değerli ve özverili öğretmenlerimize güveniyoruz. 2023 hedefleri istikametinde öğrencilerimizi; ülkesine ve milletine faydalı, yetenekleri doğrultusunda kendilerini geliştirebilen nesiller olarak yetiştireceğiniz konusunda sizlere olan güvenimiz tamdır.

Geleceğimizin teminatı olan gençlerimizi, geleceğe hazırlarken eğitim ve öğretimin en önemli paydaşı olan ana babalar, veliler olarak okul ile, öğretmen ve idarecilerimizle irtibatımızı güçlendirelim. Bu anlamda siz değerli velilerimizin vereceği desteğe ve katkıya güveniyoruz.

Bu duygu ve düşüncelerle 2019-2020 Eğitim-Öğretim yılının ilçemize ülkemize milletimize ve topyekun eğitim camiamıza hayırlar getirmesini temenni ediyor, tüm öğrencilerimize başarılar diliyorum.

 

Züferbey Mahallesi Yeni Hükümet Konağı Kat2 16500 Mustafakemalpaşa/Bursa - 0 224 613 18 98

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.