BURSA MUSTAFAKEMALPAŞA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLKOKUL 1, 2, 3 VE 4. SINIFLAR İÇİN 'BURASI BİZDE' YAYIMLANDI

Müdürlüğümüz Temel Eğitim-1 Bölümü tarafından ilkokul 1, 2, 3, 4. sınıflara yönelik uzaktan eğitim süreçlerinin ve çocuklarımızın gelişim alanlarının desteklenmesi için "Burası BİZDE" e-fasikülleri hazırlandı.
İLKOKUL 1, 2, 3 VE 4. SINIFLAR İÇİN 'BURASI BİZDE' YAYIMLANDI

Burası BİZDE (Bursa İlkokulda Eğitimi Zenginleştirme ve Destek Projesi) adlı çalışma müfredatta verilen ilkokul kazanımlarıyla ilişkilendirilmiş, çocuklarımızın yaş düzeylerine uygun, eğlenceli ve özgün etkinliklerin yer aldığı, her sınıf seviyesinde ayrı ayrı hazırlanan e-fasiküllerden oluşmaktadır. Fasiküller, Millî Eğitim Bakanlığı ders kitaplarını da hazırlayan, Temel Eğitim Bölümümüze bağlı Ders Kitabı Yazım Komisyonu'nun desteği ile okul yöneticileri, rehberlik, İngilizce ve sınıf öğretmenlerimizden oluşan uzman bir ekip tarafından özenle hazırlandı.

Her ay iki sayı olarak yayımlanması planlanan "Burası BİZDE" e-fasiküllerinin aralık ayı 1. sayısı Bursa Temel Eğitim Bilişim Ağı (TEBA) üzerinden tüm öğrenci ve velilerimizin erişimine sunulmuştur. 

Burası BİZDE" e-fasiküllerine ulaşmak için tıklayınız.

Züferbey Mahallesi Yeni Hükümet Konağı Kat2 16500 Mustafakemalpaşa/Bursa - 0 224 613 18 98

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.