BURSA MUSTAFAKEMALPAŞA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İSTİKLAL MARŞININ KABULÜ VE MEHMET AKİF ERSOY'U ANMA İLÇE PROGRAMI KAPSAMINDA ŞAİR, YAZAR METİN ÖNAL MENGÜŞOĞLU'NDAN, LİSE ÖĞRENCİLERİMİZE ON KITA BİR VATAN, İLELEBET İSTİKLAL KONULU TELEKONFERANS

İstiklal Marşı'nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy'u Anma İlçe Programı kapsamında şair yazar Metin Önal, lise öğrencilerimize zoom üzerinden telekonferans gerçekleştirdi. Anadolu İmam Hatip Lisesi müdür yardımcısı Ümit Aydın'ın sunumuyla başlayan konferans, lise öğrencilerimize yönelik olarak gerçekleştirildi.
İSTİKLAL MARŞININ KABULÜ VE MEHMET AKİF ERSOY'U ANMA İLÇE PROGRAMI KAPSAMINDA ŞAİR, YAZAR METİN ÖNAL MENGÜŞOĞLU'NDAN, LİSE ÖĞRENCİLERİMİZE  ON KITA BİR VATAN, İLELEBET İSTİKLAL KONULU TELEKONFERANS

12 Mart Cuma günü saat 14.30'da başlayan "On Kıta Bir Vatan, İlelebet İstiklal" temalı konferansa katılan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mustafa Efe de konuşmanın sonunda şair yazar Metin Önal'a teşekkür etti.

15-03-202115-03-202115-03-2021

Züferbey Mahallesi Yeni Hükümet Konağı Kat2 16500 Mustafakemalpaşa/Bursa - 0 224 613 18 98

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.