BURSA MUSTAFAKEMALPAŞA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KUR’AN-I KERİM’İ GÜZEL OKUMA İLÇE YARIŞMASI

Milli Eğitim Bakanlığı din öğretimi genel müdürlüğünün, ortaokul ve liselerdeki Kur’an-ı Kerim dersini seçen öğrencilerimizin kişisel ilgi ve yetenekleriniortaya çıkarmak ve geliştirmek; özgüvenlerini arttırmak, sosyal ve kültürel gelişimlerine katkıda bulunmak amacıyla düzenlediği “Kur’an-ı Kerim’i Güzel Okuma Yarışması” 24.04.2018 Salı günü saat: 10,00’da İbrahim Önal Fen Lisesi salonunda yapılmıştır.Yarışmaya Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Eren, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Efe, Belediye Özel Kalem Müdürü Önder Balta, okul müdürleri ve öğrenciler katılmıştır.
KUR’AN-I KERİM’İ GÜZEL OKUMA İLÇE YARIŞMASI

Yarışmaya; Mustafakemalpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Lalaşahinpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi,Nilüfer Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Akşemsettin Sağlık Meslek Lisesi, İbrahim Önal Fen Lisesi, Mustafakemalpaşa Anadolu Lisesi ve Toki Hamzabey Anadolu Lisesi katılım sağlamıştır.

Kur’an-ı Kerim’i Güzel Okuma Yarışmasıkızlar ve erkekler olarak iki kategoride yapılmıştır. Kız öğrencilerin yarışması önce ardından erkek öğrencilerin yarışması yapılmıştır.Yarışmada dereceye giren öğrenciler;        

Kızlarda

1. Burcu Şen               (Mustafakemalpaşa Anadolu Lisesi)

2. Betül Ceylan           (Nilüfer Hatun MTAL)

3. Beyza Sarı               (İbrahim Önal Fen Lisesi)                   

Erkeklerde     

1. Ahmet Ayhan          (İbrahim Önal Fen Lisesi)

2. Gökhan Korkmaz    (Mustafakemalpaşa Anadolu Lisesi)

3.Fatih Yiğit                (Mustafakemalpaşa MTAL)

Yarışma sonunda dereceye giren ve katılım sağlayan tüm öğrenciler ödüllendirildi. Öğrenciler ödüllerini Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Eren, Belediye Özel Kalem Müdürü Önder Balta,İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Efe’den almışlar.

25-04-201825-04-201825-04-201825-04-2018

Züferbey Mahallesi Yeni Hükümet Konağı Kat2 16500 Mustafakemalpaşa/Bursa - 0 224 613 18 98

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.