BURSA MUSTAFAKEMALPAŞA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

LALAŞAHİNPAŞA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ GENÇ KIZLAR BASKETBOL TAKIMI İL BİRİNCİSİ OLDU

Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğünce organize edilen Genç Kızlar Basketbol  B Kategorisinde (14-15 Yaş) Bursa il birincisi olan Lalaşahinpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürlüğümüzü ziyaret ettiler. Öğrencilerimiz elde ettikleri bu başarıyla Bursa ilini Türkiye şampiyonasında temsil edecek. 
LALAŞAHİNPAŞA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ GENÇ KIZLAR BASKETBOL TAKIMI İL BİRİNCİSİ OLDU

24/01/2018 Çarşamba günü saat: 11:00 ’de Okul Müdürü Zafer Erdem, Müdür Yardımcısı Murat Kaya, Beden Eğitimi Öğretmeni Turgut Günhan ve Sporcu öğrencilerle birlikte İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Efe’yi ziyaret etmişlerdir.

Müdürümüz Mustafa Efe başarıda emeği olan okul idaresi, beden eğitimi öğretmeni ve başarının gerçek sahibi öğrencileri tebrik ederek şöyle dedi “sosyal, kültürel ve sportif etkinliklere katılmak öğrencilerin kişisel gelişimlerine, şahsiyet kazanmalarına ve özgüvenlerinin artmasına katkılar sağlamaktadır.”

Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Efe başarılı öğrencilere “Öğrenciye verilebilecek en güzel hediye kitaptır” diyerek başarılı öğrencilerimizi kitap hediye ederek  ödüllendirmişlerdir.

24-01-201824-01-201824-01-2018

Züferbey Mahallesi Yeni Hükümet Konağı Kat2 16500 Mustafakemalpaşa/Bursa - 0 224 613 18 98

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.