BURSA MUSTAFAKEMALPAŞA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

LALAŞAHİNPAŞA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ ÖĞRENCİMİZDEN MÜZİK YARIŞMASINDA BÜYÜK BAŞARI

Lalaşahinpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi,  İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Osmangazi Belediyesi´nin ortaklaşa düzenlediği “Genç  Star Liseler Arası Müzik Yarışması” nda pop müzik kız solist ve Türk halk müziği erkek solist kategorisinde katılım sağlamıştır. 
LALAŞAHİNPAŞA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ ÖĞRENCİMİZDEN MÜZİK YARIŞMASINDA BÜYÜK BAŞARI

Türk Halk Müziği erkek solist kategorisinde yarışan 11. Sınıf öğrencisi Haktan Türkoğlu 13 Aralık´ta Osmangazi Akpınar Kültür Merkezi´nde düzenlenen elemeleri aşarak 23 Aralık 2017 Cuma günü Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezinde yapılan finalde üçüncü olmuştur.

24-01-2018 Çarşamba günü saat: 11: 00 ’de Okul Müdürü Zafer Erdem, Müdür Yardımcısı Murat Kaya, öğrenci Haktan Türkoğlu ile birlikte İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Efe’yi ziyaret etmişlerdir.

Görüşmede Müdürümüz Mustafa Efe okul idaresi, öğretmen ve öğrenciyi tebrik etti ve şöyle dedi “sosyal, kültürel ve sportif etkinliklere katılmak öğrencilerin kişisel gelişimlerine, şahsiyet kazanmalarına ve özgüvenlerinin artmasına katkılar sağlar. Başarılarının artarak devam etmesini diliyorum. ” dedi. Başarısından dolayı öğrencimizi kitapla ödüllendirdi.

24-01-2018

Züferbey Mahallesi Yeni Hükümet Konağı Kat2 16500 Mustafakemalpaşa/Bursa - 0 224 613 18 98

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.