BURSA MUSTAFAKEMALPAŞA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MESLEKİ EĞİTİM MERKEZİ İRTİBAT BÜROLARI AÇILDI

Milli Eğitim Bakanlığı ile Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı arasında imzalanan Mesleki ve Teknik Eğitim İşbirliği protokolü kapsamında Mustafakemalpaşa OSB ile Mustafakemalpaşa Mermer İhtisas OSB'de Mesleki Eğitim Merkezi İrtibat Büroları hizmete açıldı.
MESLEKİ EĞİTİM MERKEZİ İRTİBAT BÜROLARI AÇILDI

Mustafakemalpaşa OSB Mesleki Eğitim Merkezi irtibat bürosu açılışına İlçe Kaymakamımız Ahmet Altıntaş, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Efe, Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Levent Kalın ile Mustafakemalpasa Mesleki ve Meknik Anadolu Lisesi Müdürü Cengiz Çarkacı ve müdür yardımcısı Erdoğan Kaplan, Mustafakemalpaşa Mermerciler İhtisas Organize Sanayi Bölgesi Mesleki Eğitim Merkezi irtibat bürosu açılışına ise İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Mehmet Sabri Tekin, Mermerciler İhtisas OSB dernek başkanı Fahri Yaşar, Rahmi Yaşar, Nagihan Yaşar Yalçın, Mesleki Eğitim Merkezi Mudürü Erdoğan Aykan ve müdür yardımcısı Bekir Yakan katıldılar.

Açılış töreni Cumhurbaşkanlığında düzenlenen kurdele kesme töreni ile eş zamanlı olarak yapıldı. Açılışta konuşma yapan İlçe Kaymakamımız, Milli Eğitim Bakanlığı ile Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı arasında imzalanan mesleki ve teknik eğitim işbirliği protokolü kapsamında Mustafakemalpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile Mustafakemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi, Mustafakemalpaşa Mesleki Eğitim Merkezi ise Mustafakemalpaşa Mermerciler İhtisas OSB ile eşleştirildiğini, açılan irtibat bürosu ile işyerlerinin kalifiye eleman ihtiyacının karşılanacağını, personel eğitimlerinde süreklilik sağlanacağını, öğrencilerin mesleki eğitimlerinin daha nitelikli bir hale gelecegini, ayrıca karşılaşılan sorunlara işbirliği içerisinde çözüm aranacağını dile getirdi.

12-01-202212-01-202212-01-202212-01-202212-01-202212-01-202212-01-202212-01-2022

Züferbey Mahallesi Yeni Hükümet Konağı Kat2 16500 Mustafakemalpaşa/Bursa - 0 224 613 18 98

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.