BURSA MUSTAFAKEMALPAŞA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MUSTAFAKEMALPAŞA ANAOKULU AB ERASMUS PROJESİ KAPSAMINDA GİTTİKLERİ HOLLANDA'DAN DÖNDÜ

AB Erasmus projesi kapsamında Mustafakemalpaşa Anaokulu tarafından hazırlanan "Mutlu Çocuk Mutlu Toplum" projesi kapsamında Mustafakemalpaşa Anaokulu, Cahide Kırlaağaç Anaokulu ve Zübeyde Hanım Ortaokulu idareci ve öğretmenlerinin bir hafta sürecek şekilde Hollanda'nın Amstelveen şehrinde personel hareketliliği gereçekleşecektir. Öğretmenlerimiz Montessori Kind Cnetrum Mio Mundo okulunun ev sahipliğinde Montessori eğitimini tamamlanmış ve yurda dönmüştür.
MUSTAFAKEMALPAŞA ANAOKULU AB ERASMUS PROJESİ KAPSAMINDA GİTTİKLERİ HOLLANDA'DAN DÖNDÜ

Okulumuzun eğitim niteliğini artttıracak eğitimde farklı yöntem ve tekniklerin kullanılması gerekliliği ile yola çıkılmış ve projeye konu olan Montessori eğitiminin uygulanabilmesi için belirtilen kazanımları içinde barındıran bir eğitim ihtiyacı bu proje sayesinde karşılandı. Proje sayesinmde alınacak eğitim öğretmenlerimizin akademik gelişimine de katkıda bulundu.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Efe eğitimi başarı ile tamamlayıp yurda dönen idareci öğretmenleri kabulunde, kendilerini tebrik ederek: "Aldığınız eğitimi ilçemizdeki okul öncesi eğitimi değişen ve gelişen eğitim anlayışlarını kullanarak bir üst seviyeye çıkaracağınıza olan inancımız tamdır." dedi.

19-02-202019-02-2020

Züferbey Mahallesi Yeni Hükümet Konağı Kat2 16500 Mustafakemalpaşa/Bursa - 0 224 613 18 98

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.