BURSA MUSTAFAKEMALPAŞA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MUSTAFAKEMALPAŞA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ AVRUPA'DA STAJ ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR

AB Erasmus+ projesi kapsamında Mustafakemalpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin proje ekibi tarafından hazırlanan "CNC FREZE STAJI" konulu projesikapsamında Makine Teknolojisi bölümü öğrencilerinden 15 öğrencinin, üç turda, iki hafta sürecek şekilde,Romanya, Bükreş şehrinde öğrenci hareketliliği yapmaları planlanmıştır. Öğrenciler bir işyerinin ev sahipliğinde CNC Freze kullanımı üzerine 10 iş günü uygulamalı staj eğitimine katılacaklardır.
MUSTAFAKEMALPAŞA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ AVRUPA'DA STAJ ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR

Proje kapsamında  Birincigrup katılımcı öğrenciler,  öğretmen Ekrem Özen'innezaretinde 08.12.2019Pazartesi sabahı Romanya'nın Bükreş kentine hareket edecekler ve toplamda 14 gün kalarak staj faaliyetlerine katılacaklardır.

Hareketlilik öncesi okul müdürü Kasım Kurun, refakatçi öğretmen Ekrem Özen ve öğrenciler 06 Aralık 2019 Cuma günü İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Efe'yi  ziyaret ederek proje hakkında bilgi vermişlerdir.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Efe yaptığı konuşmada; "Proje kapsamında gittiğiniz ülkede sadece okulunuzu temsil etmiyorsunuz, bütün olarak ülkemizi temsil ediyorsunuz. Ülkemiz ve milletimizle ilgili olumsuz intiba bırakan hareket ve tavırlardan uzak durmalısınız. Ekip ruhu içerisinde sorumlu idareci ve öğretmenlerinizle birlikte hareket etmelisiniz. Sağ salim gidip dönmenizi dilerim. " dedi öğrencilere kitap hediye etti.

Projede emeği geçen idareci ve öğretmenlere teşekkür etti. Başarılı çalışmalarının devamını diledi.

09-12-201909-12-201909-12-2019

Züferbey Mahallesi Yeni Hükümet Konağı Kat2 16500 Mustafakemalpaşa/Bursa - 0 224 613 18 98

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.