BURSA MUSTAFAKEMALPAŞA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MUSTAFAKEMALPAŞA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ MESLEKİ AVRUPA YOLCUSU

AB Erasmus+ projeleri kapsamında ilçemiz Mustafakemalpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin bir projesi daha kabul edildi. Proje kapsamında ilimizin ve bölgemizin sanayi koşulları göz önünde bulundurularak kabul edilen projenin konusu “Otomotiv Parçaları Üretiminde CNC Operatörlüğü ”dür.
MUSTAFAKEMALPAŞA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ MESLEKİ AVRUPA YOLCUSU

Okul Müdür Yardımcısı Cihan Baldan ile birlikte Makine Teknolojisi bölümü öğrencilerinden 9 öğrencinin, iki hafta sürecek şekilde, Çekya Cumhuriyeti’nin Prag şehrine staj çalışması için planlama yapılmıştır. Öğrencilerimiz bir otomotiv okulunun ev sahipliğinde otomotiv parçaları üretiminde CNC operatörlüğü üzerine 10 iş günü 50 saatlik uygulamalı eğitime katılacaklardır.

Konuyla ilgili olarak İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Efe,  okul idarecilerini hareketliliğe dâhil olan öğrencileri makamında kabul etti.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Efe yaptığı konuşmada; "Proje kapsamında gittiğiniz ülkede sadece okulunuzu temsil etmiyorsunuz, bütün olarak ülkemizi temsil ediyorsunuz. Ülkemiz ve milletimizle ilgili olumsuz intiba bırakan hareket ve tavırlardan uzak durmalısınız. Ekip ruhu içerisinde sorumlu idareci ve öğretmenlerinizle birlikte hareket etmelisiniz. Sağ salim gidip dönmenizi dilerim. " dedi.Öğrencilerimize birer kitap hediye etti.

Projeye emek veren ve görev alan idareci ve öğretmenlere teşekkür etti  çalışmaların devamını diledi.

12-04-201812-04-201812-04-201812-04-201812-04-201812-04-2018

Züferbey Mahallesi Yeni Hükümet Konağı Kat2 16500 Mustafakemalpaşa/Bursa - 0 224 613 18 98

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.