BURSA MUSTAFAKEMALPAŞA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MUSTAFAKEMALPAŞA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ SENSÖRLÜ EL DEZENFEKTANI MAKİNESİ ÜRETTİ

Mustafakemalpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmenleri sensörlü dezenfektan makinesi üretti. Okulun Bilişim Teknolojisi Alan Şefi Öğretmen Sunay Özkan ve Mobilya İç Mekân Tasarımı Alan Şefi Öğretmen Hakan Akkuş'un önderlik ettiği proje çalışmasına bazı alan öğrencileri de eşlik etti.
MUSTAFAKEMALPAŞA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ SENSÖRLÜ EL DEZENFEKTANI MAKİNESİ ÜRETTİ

Yapılan çalışmaların tamamlanmasının ardından hiçbir şekilde teması gerektirmeyen sensörlü dezenfektan makinesi üretildi. Temassız olması nedeniyle bu makine sayesinde bulaş riski tamamen ortadan kalkmış oldu.

İlçe milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Efe 14.09.2020 Pazartesi günü okulu ziyaret etti. Yapılan çalışmaları yerinde inceleyerekproje hakkında bilgi aldı ve imal edilen makineyi test etti.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Efe; "Öğretmen ve öğrencilerimiz, sensörlü el dezenfektan makinesi imal ettiler. Bu tür başarılı çalışmalar bizleri her zaman gururlandırıyor. Kendilerini yürekten kutluyorum" dedi. Projede emeği geçen okul müdürü Cengiz Çarkacı, öğretmenler Sunay Özkan ve Hakan Akkuş'u tebrik etti.

14-09-2020

Züferbey Mahallesi Yeni Hükümet Konağı Kat2 16500 Mustafakemalpaşa/Bursa - 0 224 613 18 98

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.