BURSA MUSTAFAKEMALPAŞA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MUSTAFAKEMALPAŞA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİNDEN MESLEKİ EĞİTİMLE GÜÇLENİYORUZ PROJESİ

"Mesleki Eğitimle Güçleniyoruz"  adlı projeleri hakkında bilgi vermek amacıyla 04-06-2021 tarihinde Okul Müdürü Cengiz Çarkacı, Koordinatör Müdür Yardımcısı Eyüp Muhammet Akmeşe, Bilişim Teknolojileri Alan Şefi Sunay Özkan, Bilişim Teknolojileri Atölye Şefi Necdet Sevinç, Bilişim Teknolojileri Laboratuar Şefi Ahmet Göktaş ve Edebiyat Dersi Öğretmeni Esra Kaya'nın yer aldığı proje ekibiyle İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Efe'yi ziyaret etti
MUSTAFAKEMALPAŞA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİNDEN MESLEKİ EĞİTİMLE GÜÇLENİYORUZ PROJESİ

Mustafakemalpaşa Mesleki Teknik ve Anadolu Lisesi bu projesiyle sektör temsilcilerine, velilere, öğrenci ve öğretmenlere kurumumun gelişimini yönlendirecek şekilde geri bildirim sağlamak amacıyla online anket çalışmaları yürütecektir.

Müdürümüz Mustafa Efe; "Yapılacak olan anket çalışması geleceğin planlanması anlamında yol haritası işlevi görecektir. Çalışmalarda somut verilere dayalı ve belirlenen hedeflere ulaşma imkânı verecektir." dedi. Projede görev alan başta okul müdürü olmak üzere idareci ve öğretmenlere teşekkür ederek başarılar diledi. 

 Anket çalışmalarına aşağıdaki linkten ulaşılabilirsiniz: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSewgnHu_LY8LJJmAjBlgVi4qQq_ME_JVpkWKIFFgEFUQcL4xg/viewform

Züferbey Mahallesi Yeni Hükümet Konağı Kat2 16500 Mustafakemalpaşa/Bursa - 0 224 613 18 98

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.