BURSA MUSTAFAKEMALPAŞA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MUSTAFAKEMALPAŞA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİNDEN YURT DIŞI HAREKETLİLİĞİ

Mustafakemalpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinden ERASMUS Projesi kapsamında yurt dışı staj çalışması. İlimizin ve bölgemizin sanayi koşulları  göz önünde bulundurularak kabul edilen projenin  konusu "CNC Ferze Stajı"dır.
MUSTAFAKEMALPAŞA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİNDEN YURT DIŞI HAREKETLİLİĞİ

Okulumuz proje ekibi tarafından hazırlanan proje kapsamında kurumumuzun Makine Teknolojisi bölümü öğrencilerinden beş ögrenci, iki öğretmen ile 14-28 Kasım 2021 tarihleri arasında iki hafta sürecek şekilde Romanya'nın Bükreş sehrinde öğrenci hareketliliği yapmaları planlanmıştır. Ögrencilerimiz bir işyerinin ev sahipliğinde CNC Freze kullanımı üzerine 10 iş günü uygulamalı staj eğitimine katılacaklardir.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Efe 04/11/2021 günü saat 14:00'da Mustafakemalpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ninden hareketliliğe katılacak öğrencilerden öğretmen ve idarecilerden oluşan bir heyeti makamında kabul etti. "Öğrencilerimizin ileriki yaşantılarına büyük fayda sağlayacak olan bu etkilik çerçevesinde yurt dışına gidiş gelişinizde hayırlı yolculuklar dilerim." dedi

04-11-2021

Züferbey Mahallesi Yeni Hükümet Konağı Kat2 16500 Mustafakemalpaşa/Bursa - 0 224 613 18 98

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.