BURSA MUSTAFAKEMALPAŞA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MUSTAFAKEMALPAŞA M.T.A.L VE HASAN CELAL GÜZEL M.T.A.L'DEN BELEDİYE BAŞKANLIĞINA YÜZ SİPERLİĞİ

MUSTAFAKEMALPAŞA M.T.A.L VE HASAN CELAL GÜZEL M.T.A.L'DEN BELEDİYE BAŞKANLIĞINA YÜZ SİPERLİĞİ

Korona virüs önlemleri kapsamında tüm Türkiye'de olduğu gibi ilçemiz okullarından Mustafakemalpaşa M.T.A.L ve Hasan Celal Güzel M.T.A.L' nin Teknoloji Tasarım atölyelerinde 3D yazıcı ile yüz siperliği üretilmektedir. Üretilen yüz siperliklerinden 45 adet yüz siperliği Belediye Başkanlığına bedelsiz olarak tutanak ile teslim edildi.

     Üretilen yüz siperlikleri 13 Nisan 2020 Pazartesi günü saat 14.00' da Belediye Başkanı Sayın Mehmet KANAR' a İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa EFE tarafından teslim edildi.

     Mustafakemalpaşa M.T.A.L Okul Müdürü Erdoğan KAPLAN ve Hasan Celal Güzel M.T.A.L Okul Müdürü Cihan BALDAN' ında hazır bulunduğu teslimde İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa EFE, yaşadığımız bu sıkıntılı süreçte karınca kararınca okul müdürleri, müdür yardımcıları ve öğretmenlerimizin özverili çalışmaları ile sürece katkıda bulunmaya çalışıyoruz, dedi. Belediye Başkanı Mehmet KANAR, bu duyarlılığınızdan ve çalışmalarınızdan dolayı teşekkür ederim, dedi.

14-04-2020

Züferbey Mahallesi Yeni Hükümet Konağı Kat2 16500 Mustafakemalpaşa/Bursa - 0 224 613 18 98

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.