BURSA MUSTAFAKEMALPAŞA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MUSTAFAKEMALPAŞA TİCARET VE SANAYİ ODASI TARAFINDAN İHTİYAÇ SAHİBİ ÖĞRENCİLERE TABLET

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) öncülüğünde başlatılan 'Küçük Parmaklar' tablet kampanyasına bir destek de Mustafakemalpaşa Ticaret ve Sanayi Odası'ndan geldi. Kampanya kapsamında; yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını sürecinde, uzaktan eğitim alan ihtiyaç sahibi öğrencilere dağıtılmak üzere 75 adet klavyeli tablet hediye edildi.
MUSTAFAKEMALPAŞA TİCARET VE SANAYİ ODASI TARAFINDAN İHTİYAÇ SAHİBİ ÖĞRENCİLERE TABLET

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde 19 Ocak 2021 Salı günü imzalanan protokolle tabletler Mustafakemalpaşa Ticaret Ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tekin Uzkınaytarafından İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Efe'ye teslim edildi.

Teslim töreninde konuşan Tekin Uzkınay, TOBB'un girişimleriyle başlatılan kampanyanın, ekonomik nedenlerle uzaktan eğitime erişemeyen, bilgisayarları olmayan çocuklara fırsat eşitliği sağlamak üzere atılmış güzel bir adım olduğunu belirterek, kampanyanın hayırlı olmasını diledi.

Mustafakemalpaşa Milli Eğitim Müdürü Mustafa Efe de tablet desteğinin ihtiyaç sahibi öğrencilere ulaştırılacağını kaydederek Ticaret ve Sanayi Odası'na desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Züferbey Mahallesi Yeni Hükümet Konağı Kat2 16500 Mustafakemalpaşa/Bursa - 0 224 613 18 98

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.