BURSA MUSTAFAKEMALPAŞA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Nilüfer Hatun MTAL´de “Yaş Pasta Süsleme Yarışması”

Nilüfer Hatun MTAL´de “Yaş Pasta Süsleme Yarışması”

 

 

Nilüfer Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından, bu yıl 2’ncisi düzenlenen “Yaş Pasta Süsleme Yarışması”, 17.04.2018 tarihinde okulun konferans salonunda gerçekleştirildi.

 

Yarışmaya İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Efe, Aşçılar Odası Başkanı Erol Aslan, okul müdürü, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.  Açılış konuşması yapan okul müdürü Bedrettin Katmer; bir meslek lisesi olarak öğrencilerin halkla bütünleşeceği ve meslekleri yakından öğreneceği bu tür etkinliklere son derece önem verdiklerini söyledi.

Sonra kürsüye gelen İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Efe ise yaptığı konuşmada, “Bu yıl ikincisi düzenlenen bu güzel etkinliğe katkı sunan Aşçılar Odasına ve Başkan Erol Aslan’a teşekkür ederiz." dedi. Bu tür etkinliklerin Meslek Liseleri - Özel Sektör işbirliğinin güzel bir örneğini oluşturmaktadır. Buna benzer çalışmaların artarak devam etmesini önemsiyoruz. Okulumuzun geleneksel hale getirmeye çalıştığı bu etkinlik, halkla iç içe olmak anlamında oldukça önemli. Öğrencilerimizin moral ve motivasyonunu arttıran etkinliğe emek veren başta okul müdürümüz olmak üzere öğretmen, öğrenci ve velilerimizi kutluyorum” dedi.

 

Düzenlenen yarışmaya toplamda 25 yarışmacı katıldı. Birbirinden güzel pastaların sergilendiği yarışmada,(Tavus Kuşu) figürüyle katıldığı pastasıyla Gamze Aslan 1’nci oldu. Yarışmada 2’nciliği Hülya Bay, 3’ncülüğü Ceren Filiz ve 4’ncülüğü ise Aslıhan Karaçay elde etti. Yarışmanın birincisine tam altın, ikinci ve üçüncüye yarım altın ve dördüncüye çeyrek altın hediye edildi.

18-04-201818-04-201818-04-201818-04-2018

Züferbey Mahallesi Yeni Hükümet Konağı Kat2 16500 Mustafakemalpaşa/Bursa - 0 224 613 18 98

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.