BURSA MUSTAFAKEMALPAŞA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

OKUL İSİM DEĞİŞİKLİĞİ

İlçemiz Lalaşahinpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi´nin ismi Hasan Celal Güzel Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi olarak değiştirildi.
OKUL İSİM DEĞİŞİKLİĞİ

Lalaşahinpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi olarak eğitim öğretime devam eden okulumuz ile aynı adı taşıyan Lalaşahinpaşa Ortaokulu arasındaki isim benzerliği karışıklıklara sebep olmaktaydı. Evrak ve posta gönderilerinde, ilçe genelinde yapılan ÖSS, KPSS, Açıköğretim vb. sınavlarda, yerel ve genel seçimlerde yaşanan aksaklıklar ve karışıklar sebebi ile okul isim değişikliği ihtiyacı doğmuştur.

Söz konusu karışıklıkların yaşanmaması adına İlçemiz Lalaşahinpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin ismi, İlçe Milli Milli Eğitim Müdürlüğümüzün gerekli yazışmaları ve çalışmaları sonucunda "Hasan Celal Güzel Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi" olarak değiştirilmiştir. Okulumuzun isim tabelası değiştirilmiş ve yeni tabela okula asılmıştır. İlçemize hayırlı olsun.

03-09-2018

Züferbey Mahallesi Yeni Hükümet Konağı Kat2 16500 Mustafakemalpaşa/Bursa - 0 224 613 18 98

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.