BURSA MUSTAFAKEMALPAŞA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ORTAOKUL MÜDÜRLERİ İLE EĞİTİMDE VERİMLİLİĞİ ARTTIRMA EYLEM PLANI TOPLANTISI YAPILDI

Okullarımızın, öğrencilerimizin ve öğertmenlerimizin gelişimi, Bakanlığımız 2023 Eğitim Vizyonu Belgesinde yerini bulan amaç ve hedeflerin gerçekleştirilmesi için büyük önem arz etmektedir. Bu çerçevede, akademik başarı, sosyal, sportif ve kültürel etkinlikler ve karakter gelişimi ile ilgili olarak belirlediğimiz hedeflere ulaşılabilmesi için okullarımızın tamamında eş zamanlı olarak gerekli planlamaların yapılarak hayata geçirilmesine yönelik olarak ortaokul müdürleri ile İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Efe'nin katılımlarıyla İbrahim Önal Fen Lisesi toplantı salonunda 15/01/2020 Çarşamba günü saat 11:30'da toplantı yapıldı.
ORTAOKUL MÜDÜRLERİ İLE EĞİTİMDE VERİMLİLİĞİ ARTTIRMA EYLEM PLANI TOPLANTISI YAPILDI

Toplantıda il Milli Eğitim Müdürlüğü'nün hazırladığı "Eğitimde Verimliliği Arttırma Eylem Planı" içeriği incelendi. Eylem planında belirtilen Akademik Verimliliği Arttırma Ekibinin ivedi oalrak kurulmasına vurgu yapan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Efe; Akademik başarı arttırmaya yönelik Sosyal-Sanatsal ve sportif katılım ve başarıyı arttırmaya yönelik hedeflerin gerçekleştirilmesine yönelik planlamaların yapılarak çalışmaların titizlikle yürütülmesi gerektiğini ifade etti.

15-01-202015-01-202015-01-2020

 

Züferbey Mahallesi Yeni Hükümet Konağı Kat2 16500 Mustafakemalpaşa/Bursa - 0 224 613 18 98

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.