BURSA MUSTAFAKEMALPAŞA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"ELEKTRONİK PROJE AĞI SİSTEMİ" (E-PAS) KURULDU

Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde ilimiz tüm okul ve bağlı kurumlarını içine alan Elektronik Proje Ağı Sistemi (e-PAS) adlı portal kurulmuştur, AR-GE süreçlerinin projeler bağlamında farklı ve yenilikçi bir modelle tasarlanarak sistemleştirilmesini amaçlayan Elektronik Proje Ağı Sistemi (e-PAS)´ın http://bursaarge.meb.gov.tr/epas adresinde yayına başlamıştır.
"ELEKTRONİK PROJE AĞI SİSTEMİ" (E-PAS) KURULDU

"Elektronik Proje Ağı Sistemi" (e-PAS); Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğünün,sistem odaklı bir yaklaşımı benimseyerek, kurumlarımızdaki proje potansiyelini harekete geçirme ya da yukarı taşıma, projeler bağlamında veri tabanlı bir yapı oluşturarak kurumsal bir proje hafızası oluşturma, projeler özelinde teknik destek mekanizmalarını güçlendirme ve verilerin istatistiksel analizlerinin yorumlanıp değerlendirilmesiyle, tüm AR-GE süreçlerini daha sistematik ve dinamik bir duruma ulaştırma çabasıdır.

"Elektronik Proje Ağı Sistemi" (e-PAS), Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı olan tüm resmi/özel okul öncesi, ilkokul, ortaokul, ortaöğretim, özel eğitim ve yaygın eğitim okul/kurumlarında görev yapan her bir öğretmenin faydalanabileceği bir portaldır.

"Elektronik Proje Ağı Sistemi" (e-PAS) kapsamında Şube Müdürü Mehmet Ardıçoğlu ve Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğü AR-GE personeli e-PAS İl Koordinatörü Caner Zengin tarafından 16/04/2018 Pazartesi günü 13.30-16.00 saatleri arasında Mustafakemalpaşa Mesleki Teknik Anadolu Lisesi toplantı Salonunda Müdürlüğümüze bağlı bütün okul/kurumların e-PAS Okul/Kurum Koordinatörlerine yönelik bilgilendirme toplantısı yapılmıştır.

17-04-201817-04-201817-04-2018

Züferbey Mahallesi Yeni Hükümet Konağı Kat2 16500 Mustafakemalpaşa/Bursa - 0 224 613 18 98

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.