BURSA MUSTAFAKEMALPAŞA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

(TÜGVA) “DEĞERLER EĞİTİMİ VE SOSYAL ETKİNLİKLER İŞBİRLİĞİ PROTOKOLܔ TANITIM TOPLANTISI YAPILDI

Milli Eğitim Bakanlığı ile Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) arasında imzalanan “Değerler Eğitimi ve Sosyal Kültürel Etkinlikler ”İşbirliği Protokolü” ve yine Din Öğretimi Genel Müdürlüğü ile yapılan “Usul ve Uygulama Esasları Protokolü” çerçevesinde, okullarımızda oluşturulan Medeniyet ve Düşünce Kulübü ve Medeniyet ve Değerler Kulübü danışman öğretmenleriyle toplantı yapıldı. Hükümet Konağı toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıya, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Efe, şube müdürü Mehmet Işık, TÜGVA İlçe Temsilcisi, il/ilçe lise ve ortaokul koordinatörleri ile okullardaki kulüp danışman öğretmenleri katıldı.
(TÜGVA) “DEĞERLER EĞİTİMİ VE SOSYAL ETKİNLİKLER İŞBİRLİĞİ PROTOKOLܔ TANITIM TOPLANTISI YAPILDI

TÜGVA tanıtım filminin gösterilmesiyle başlayan toplantıda bir konuşma yapan Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Efe, kulüp danışman öğretmenlerinden protokolün yürütülmesi noktasında gereken gayreti göstermelerini istedi. İşbirliği Protokolü ve Uygulama Esasları kapsamında öğrencilerimize milli, manevi, ahlaki, insani ve kültürel değerlerin kazandırılması amacıyla çeşitli etkinlikler gerçekleştirileceğini belirten Milli Eğitim Müdürümüz,  bu etkinliklerin gerçekleştirilmesinde liselerde Medeniyet Düşünce Kulübü, ortaokullarda Medeniyet ve Değerler Kulübü danışman öğretmenlerine önemli görevler düştüğünü söyledi.

Ardından Türkiye Gençlik Vakfı ilçe temsilcisi İbrahim Çetin, il ve ilçe okul koordinatörlerinin sunumları yapıldı. Liselerde ve ortaokullarda işbirliği protokolü ve uygulama esasları çerçevesinde yapılan faaliyetler ve bu yıl için planlanan faaliyetlerle ilgili olarak yükümlülükler konusunda bilgi verildi.

22-11-201822-11-201822-11-201822-11-201822-11-201822-11-2018

Züferbey Mahallesi Yeni Hükümet Konağı Kat2 16500 Mustafakemalpaşa/Bursa - 0 224 613 18 98

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.