BURSA MUSTAFAKEMALPAŞA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

UFKA YOLCULUK BİLGİ VE KÜLTÜR YARIŞMASINDA DERECEYE GİREN ÖĞRENCİLER ÖDÜLLENDİRİLDİ

Bakanlığımız ile yapılan protokol kapsamında Server Gençlik ve Spor Kulübünce her yıl farklı bir tema ve konu ile gerçekleştirilen Ufka Yolculuk Bilgi ve Kültür Yarışmasının ödül töreni, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Efe, şube müdürleri Mehmet Sabri Tekin ve Mehmet Işık, okul müdürleri, veliler ve derece alan öğrencilerin katılımıyla İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü salonunda gerçekleştirildi.
UFKA YOLCULUK BİLGİ VE KÜLTÜR YARIŞMASINDA DERECEYE GİREN ÖĞRENCİLER ÖDÜLLENDİRİLDİ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Efe;  bu ve benzeri yarışmaların gençliğimizin her yönden tam donanımlı ve bilinçli şekilde yetişmeleri ve hayata hazırlanmalarında önemli işlevler gördüğünü , özellikle bu sene seçilen " Sağlıklı Yaşam "  konusunun yaşadığımız salgın hastalık sürecine uygun düştüğünü , öğrencilerimizin ve toplumumuzun bilinçlenmesine büyük katkı sağladığını hatırlatarak yarışmada dereceye giren tüm öğrencileri, ailelerini ve okul yöneticilerini tebrik edip başarılarının devamını diledi ve  yarışmanın çeşitli süreçlerinde emeği geçen Sedat Karan Anadolu Lisesi Müdürü Süleyman Karabayır ve Mesleki Eğitim Merkezi öğretmeni Ahmet Erdem'e teşekkür etti.

Yarışmaya katılan öğrencilerden Yunus Emre İlkokulu öğrencisi Egemen Ulutaş ilçemizde ve Bursa'da birinci, Türkiye genelinde ise 9. olarak büyük bir başarıya imza attı. Ödül töreninde dereceye giren tüm öğrencilere " Bilgin Bursa " isimli akıl oyunu hediye edildi. Ödül töreni hatıra fotoğraflarının çekilmesiyle sona erdi.

Kademelere göre dereceye giren öğrenciler;

İlkokullar
Derecesi Adı Soyadı Okulu
1 Egemen Ulutaş Yunus Emre İlkokulu 
2 Emir Güneş Özel Mustafakemalpaşa Sınav Koleji İlkokulu
3 Ahmet Eray Sevim Yunus Emre İlkokulu 
Ortaokullar
Derecesi Adı Soyadı Okulu
1 Beren Naz Demirkol        Mustafakemalpaşa Ortaokulu
2 Mehmet Ali Şefik Atatürk Ortaokulu
3 Şeyma Kaplan Şehit Hikmet Aktaş Ortaokulu
Liseler

Derecesi

Adı Soyadı Okulu
1 Gülsüm Karabayır

İbrahim Önal Fen Lisesi

Rüveyda Nur Akman  İbrahim Önal Fen Lisesi 
Yağmur Kocataş İbrahim Önal Fen Lisesi 

07-10-202107-10-202107-10-202107-10-202107-10-2021

Züferbey Mahallesi Yeni Hükümet Konağı Kat2 16500 Mustafakemalpaşa/Bursa - 0 224 613 18 98

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.