BURSA MUSTAFAKEMALPAŞA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

YAZ OKULUNA KATILAN 12.SINIF ÖĞRENCİLERİMİZE AKADEMİK DESTEK EĞİTİMİ

Okullarımızda istekli 12. Sınıf öğrencilerine açılan Üniversiteye Hazırlık Yaz Kurslarında, ilçemiz Fatih Projesi Eğitmeni Emine ŞENOL tarafından Akademik Destek Eğitimi veriliyor. Eğitimde isteyen öğrencilerin kişiselleştirme ayarları da yapılıyor. Kurslara katılamayan öğrenciler için okul müdürleri ve sınıf öğretmenleri aracılığıyla tüm 12.Sınıflara Akademik Destek Eğitim videoları gönderildi.
YAZ OKULUNA KATILAN 12.SINIF ÖĞRENCİLERİMİZE AKADEMİK DESTEK EĞİTİMİ

Akademik Desteğe ,EBA'dan ve Akademik Destek mobil uygulamasından girilebiliyor. Sistemde Üniversite sınavında çıkacak tüm konuların yazılı ve videolu anlatımları, testler, deneme sınavları, her sorunun videolu ve yazılı çözümleri var. Öğrencilerimizin çalışmalarını ve eksiklerini takip eden, hazırladığı ders planı ve seçtiği ders çalışma stratejisine uygun her gün ödev gönderen bir yapay zeka var. Öğretmenler de ödev gönderebiliyor ve öğrencilerin çalışmalarını takip edebiliyorlar.

 17-08-202017-08-202017-08-2020

Züferbey Mahallesi Yeni Hükümet Konağı Kat2 16500 Mustafakemalpaşa/Bursa - 0 224 613 18 98

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.