BURSA MUSTAFAKEMALPAŞA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ZÜFERBEY İMAM HATİP ORTAOKULU SİPERLİK ÜRETİMİNE BAŞLADI

ZÜFERBEY İMAM HATİP ORTAOKULU SİPERLİK ÜRETİMİNE BAŞLADI

Covid-19 salgını sebebiyle alınan tedbirler kapsamında okullarımız maske ve siperlik üretimine başlayarak kurumların ihtiyaçlarını gidermeye çalışıyor. Nilüfer Hatun MTAL maske üreterek, Hasan Celal Güzel MTAL, Hamzabey Bilim Sanat Merkezi, Mustafakemalpaşa MTAL 3-D yazıcı ile Yüz Koruma Siperliği üreterek Vefa Destek Grubuna ve kurumlara hibe ediyor.

13.04.2020 tarihinden itibaren Züferbey İmam Hatip Ortaokulu da henüz oluşturulmaya çalışılan kodlama sınıfında 3-D Yazıcı ile Yüz Koruma Siperliği üretimine başladı. Okul Müdürü Behçet TAŞDEMİR, müdür yardımcısı Hüseyin KAPLAN ve Bilişim Öğretmeni Hasan KESKİN ile birlikte üretilen 26 adet Yüz Koruma Siperliğini İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa EFE'ye teslim etti. Milli Eğitim Müdürümüz, Züferbey İmam Hatip Ortaokuluna 3-D yazıcı alarak kodlama sınıfı oluşturmaya yönelik desteklerinden dolayı MİHMED-İmam Hatipliler Derneği'ne ve Yüz Koruma Siperliği üreten okul yönetimine ve Bilişim Öğretmeni Hasan KESKİN'e teşekkür etti.

14-04-202014-04-2020

Züferbey Mahallesi Yeni Hükümet Konağı Kat2 16500 Mustafakemalpaşa/Bursa - 0 224 613 18 98

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.