BURSA MUSTAFAKEMALPAŞA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ZÜFERBEY İMAM HATİP ORTAOKULU'NDA 'SANATTA KAL EVDE KAL' İSİMLİ SANAL RESİM SERGİ

ZÜFERBEY İMAM HATİP ORTAOKULU'NDA  'SANATTA KAL EVDE KAL'  İSİMLİ SANAL RESİM SERGİ

Züferbey İmam Hatip Ortaokulu 2019-2020 Eğitim-Öğretim yılı boyunca Görsel Sanatlar dersi öğretmeni Adil Şahin rehberliğinde öğrencilerin hazırlamış oldukları eserlerden oluşan "Sanatta Kal Evde Kal"isimli Sanal Resim Sergisi tamamlandı. Bu kapsamda Okul Müdürü Behçet Taşdemir ve Görsel Sanatlar öğretmeni Adil Şahin 04.06.2020 tarihinde İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa EFE'yi ziyaret edip konu hakkında kendilerine bilgi verdiler.

İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Mustafa EFE bu süreçte özenle ve ekip ruhuyla hazırlanmış, kıymetli öğrencilerimizin güzide eserlerinin yer aldığı "Sanatta Kal Evde Kal" isimli sanal resim sergisinin hazırlanmasında emeği geçen idareci, öğretmen ve öğrencilere teşekkür etti.   Tüm dünyaca zor bir sınavdan geçtiğimiz böylesi günlerde birlik ve beraberliğimizin sarsılmaz bir inançla perçinlenmesi adına gerçekleştirilen bu faaliyeti anlamlı bulduğunu ifade etti.

05-06-2020

 

 

 

 

Züferbey Mahallesi Yeni Hükümet Konağı Kat2 16500 Mustafakemalpaşa/Bursa - 0 224 613 18 98

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.